Yeşilköy Evden Eve Nakliye

30 Kas
2016
  • yeşilköy nakliye

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma işlemlerinde firmalardan yardım almak, eşyaların profesyonel ekipler tarafından toplanması ve kolilere doldurulup taşınabilir duruma getirilmesi Yeşilköy Evden Eve Nakliyat firmaları tarafından güvenle ve özenle yapılmaktadır.

Eşyalara gösterilmesi gereken özen, uygun taşıma şekli yüksek binalardan indirilip teknolojik imkânların en üst seviyesindeki çelik kasalı ve asansörlü araçlara sırasıyla yüklenmesi personelin ve iş tecrübesinin bilgi becerilerine dayanır. Yeşilköy Evden Eve Nakliyat eşya taşımanın önemini personeli işe alırken gösterdiği titizlikle ve sonrasındaki iş akışı ile devam ettirir. Taşınacak evden eşyaların güvenliği firma sorumluluğunda olduğundan, hassas davranılarak ev sahiplerinden çok özel eşyalarını kendilerinin toplayıp muhafaza etmeleri geri kalan içinde liste yaparak takibinin yapılmasını istemektedirler.

Böylelikle iki taraflı güvence sağlanarak sonradan oluşması muhtemel tatsız olaylar için önlem alınmış olur. Yeşilköy Evden Eve Nakliyat uzun yıllar yaşadığı ve edindiği tecrübelerde iş bölümünün önemini çalışma alanlarındaki kolaylığı sağladığını ve ev taşımanın kolaylaştığı kanısına varmıştır.

Firmaya yapılan her talep için eksperle eşya belirleme, taşınacağı adres ve bina yüksekliği, basamak veya asansörün olup olmadığı bilgileri alınarak, çelik kasalı ve kapalı kamyonlarla gerekli olabilecek, kutu, ip, çarşaf veya battaniye gibi teçhizatlarla işe başlanır. Yeşilköy Evden Eve Nakliyat personelini marangozluktan, tesisat işlerinden ve elektrik söküp takma işlerinden anlayan elemanlardan seçtiği için, beyaz eşyaların, mobilya kapaklarının ve avize ve prizlerin sökülmesi yeni taşınan evde tekrar montajını yapabilecek kabiliyete sahip profesyonel kişilerden kurar. Eşyaların sökülmesi esnasında görülen deformasyonlar için ev sahibi bilgilendirilerek, firmanın sorumlu tutulması engellenmiş olur.

Her mevsim evden eve nakliyatın gerçekleştirilmesine uygun araç ekip ve ekipmanları sayesinde, yağmurlu veya karlı hava gibi olumsuz hava koşullarında da başarılı bir şekilde işlem gerçekleştirme çabası sunar. Müşteri ile karşılıklı imzalanan ev taşıma protokolü çerçevesinde, belirtilen tarih ve saat dilimine uyuma, her türlü olumsuzluğa karşı firma kapsamındaki garantiye ve eşyaların sigorta kapsamında olduğuna dair geniş çaplı maddelere sadık kalınır. Çevreye ve etrafa karşı ev taşıma işlemlerinde oluşabilecek gürültü veya araç işgali için önceden bildiri yapılarak apartman içine ve önüne tabelalar konularak tedbir alınmış olur.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir