Villa Taşımacılığı

 

Hasarsız Garanti Villa Taşımacılığı

Firmamız profesyonel olarak taşımacılık hizmeti vermekte olup, eşyalarınızın hasar görmemesi ve sizler için yorucu olan taşımacılık hizmetini sizler için kolaylaştırarak organize etmektedir. Eşyalarınızın paketlenmesinden teslimat yerine ulaşana kadar hassasiyetle taşınmaktadır.

villa taşıma

Villa Taşımacılığı

Büyük bir özenle verdiğimiz villa taşımacılığı hizmeti esnasında eşyalarınızın hassasiyetine göre paketlemesi yapılmakta, hasar görmeyecek şekilde ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır. Kırılabilir eşyalarınız da özenle paketlenerek yine hasarsız bir şekilde taşımacılığı gerçekleşmektedir.

 

Firmamız Türkiye’nin her bölgesine taşımacılık hizmeti vermekte olup, zamanlamayı sizlerin müsaitlik durumuna göre organize etmektedir. Ayrıca sizlerle yapmış olduğumuz sözleşmeye ek olarak da eşyalarınızın listesini de ekleyerek, böylelikle kaybolma riskinin önüne geçebilmekteyiz ve eşyalarınızı korumaya almaktayız. Amacımız sizlerin taşıma işleminiz esnasında herhangi bir sıkıntı yaşamanızı engellemek ve riskleri ortadan kaldırmaktır.

 

villa nakliyesi

Villa Nakliyesi

Personelimiz tarafından yapılan paketleme ve toplama işlemi minimum yer kaplayacak şekilde yapılarak, fazla araç ücret ödemesi yapmanız engellenmektedir. Sizlerin huzurlu bir şekilde taşınmanızı sağlamak ve gereken hassasiyetin gösterilmesi için tarafımızdan tüm süreçler takip edilmekte ve herhangi bir aksi durum ile karşılaşmamanız için personelimizde gerekli özeni göstermektedir.