Şirinevler Evden Eve Nakliyat

03 Ara
2016
  • Şirinevler nakliyat

Şirinevler nakliyatŞirinevler Nakliyat

Eski usül nakliye işleri yerini uzman kadro ve profesyonel çalışma sistemleri ile çalışan firmalara bırakmıştır. Parsiyel taşımacılık, parça taşıma, şehirlerarası taşıma, liman, ambar, kargo, ofis ve fabrika eşyalarını taşıma işleri ile son derece kaliteli taşıma işleri yapılmaktadır. Şirinevler Evden Eve Nakliyat işlerinde, tercih edilen profesyonel taşıma sistemleri ile aradığınız kaliteyi yakalayabilirsiniz.

Taşınmanın En Pratik Yolu

bahçelievler nakliyatGünümüz şartlarında en iyi taşınma sistemi olan, Şirinevler Evden Eve Nakliyat işleri, son derece kaliteli hale gelmiştir. Taşıma işlemi ücretsiz ekspertiz hizmeti ile başlar. Eşyaların gözden geçirilmesi, asansörün kurulacağı asansörün tespiti, eşyaların sigortalanması ve diğer şartlar, ekspertiz hizmetlerinde belirlenen hususlardır. Şirinevler Evden Eve Nakliyat işlerinde, ekspertiz hizmeti ile çıkacak bütün aksaklıklar önceden tespit edilmektedir. Ücret konusunda anlaşmaya varıldığı andan itibaren taşınma işlemi başlamaktadır.

Paketleme: Öncelikle, ev eşyaları paketlenir. Özenle paketleme işleminden sonra, kapalı kasa araçlara eşyalar, uzman işçiler tarafından istiflenir. Asansörle pratik bir şekilde indirilen eşyalar, kırılgan özellikli eşyalar en üste gelecek şekilde, kapalı kasa araçlara istifleme başlar. Bu işin uzmanları ile çalışılması, büyük başarı sağlamaktadır. Özenle paketlenen eşyaların indirilmesi ve istiflenmesi, aynı şekilde özenle yapılmaktadır. Ağır eşyalar en alta istiflenir. Büyük dolap ve içi boş kanepeler, içerisi uygun eşyalarla doldurulacak şekilde istiflenebilir. Böylece maksimum istifleme gerçekleşir.

Eşyaların Yeni Adrese İndirilmesi

Yeni eve gelen eşyalar, asansör yardımı ile hızlı bir şekilde indirilir. İndirilirken işinde uzman işçiler, aynı özeni gösterirler. Ev içerisinde paketlerin açılması ve ev içerisine serilmesi için özel bayan elemanlar temin edilebilmektedir. İşini güvenle yapan bu elemanlar, ev içerisinde eşya düzenleme konusunda tecrübelidirler. Bu nedenle eşyaların nereye konulacağı konusunda kaybedilen zaman, en aza indirilmiş olur.

Elemanlar İşinin Ehlidir

Taşıma işinde uzman olmayan işçiler, maddi zarara ve zaman kaybına neden olabilirler. Hızlı ve güvenli bir taşıma işi yapan ve işinde uzman olan elemanlarınız Şirinevler Evden Eve Nakliyat işlerinde en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Yapılan hizmetlerle birlikte, müşteri memnuniyeti, bizim için önemlidir. Hızlı ve güvenli çalışan firma, 7/24 müşteri hizmetleri ile istediğiniz anda iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir