ŞİLE Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat Hizmetleri  Şile evden eve nakliye

 

            Şile evden eve nakliyat olarak müşterilerimize en mükemmel hizmet verme çabası arayışı içindeyiz hep. Çalıştığımız bölge içerisinde ve evden eve nakliyat sektöründe en çok tanınan ve ilgi gören ve toplumumuza en iyi hizmeti ve konforu sunun firma olmak bizim ve firmamızın prensipleri haline gelmiştir neredeyse.

 

Şile evden ev nakliyat alanında uzman ekipmanları ile en kısa sürede müşterinin malına ve canına zarar vermeksizin taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kurulduğumuz yıldan itibaren müşterilerimizin evini, ofisi, bankasını vb. gibi taşıma işlemlerin Türkiye’nin her noktasına güvenli bir şekilde taşıma işlemlerini başarmış bulunmaktayız.

Evden eve nakliyat

Evden eve taşımacılık işlemleri nasıl yapılmaktadır?

 

           Şile evden eve nakliyat olarak taşıma işlemlerini firmanın güvenliği açısından sigortalı olarak yapmaktadır. Ekipmanlarımız tarafında kısa sürede taşıma planları yapılmaktadır. Şile evden eve nakliyat olarak müşterilerin eşyalarını değerinden fazla ücretle sigortalamaktadır. Kaliteli ve uygun ücretlerle taşıma işlemlerini yapmaktadır. Evden eve taşımacılık hizmetlerinde ise ücretsiz ekspertiz hizmetiyle taşıma işlemlerine başlamaktadır. Sökülecek mobilyaları marangozlar tarafından sökülerek sınıflandırılarak paketleme ve kolileme işlemlerine başlanır. Kolileme işlemleri bittikten sonra nakliyat araçlarına konularak yeni yerlerine götürülür.

 

Eşyalar güvenli bir şekilde yeni yerlerine götürülerek eşyaların taşıma yerlerine taşınır Taşınacak eşyaların taşınacağı kat çok yüksek olması durumunda eşyalara el değmeden zarar vermeksizin hemen asansörlü taşıma işlemine başlanır. Asansörlü taşıma normal taşımadan daha çabuk olduğu için hızlı bir şekilde yeni yere taşınır. Yeni yere gelen paketlenmiş ve kolilenmiş eşyaları kolilerinden veya paketlerinden çıkartılarak marangozlar tarafından montalama işlemleri yapılır. Montalanacak eşyalar kurulması zor olan mobilyalar ve beyaz eşyaların yerine yerleştirilip kurulumu gibidir. Taşıma ekiplerimiz sadece takılacak perdelere ve duvarlara asılacak çerçeve aksesuar gibi. Eşyalara el değmemektedir.

 

Neden şile evden eve taşımacılık hizmetleri tercih edilmelidir?

 

Şile evden eve taşımacılık olarak firmamız taşıma işlemlerini güvenilir bir şekilde eşyalara zarar vermeksizin yapmaktadırlar. Kısa sürede taşıma planları usta ekipler tarafından yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan hiçbir ecemi eleman bulunmaktadır. Tecrübeli uzman kadrosu ile sigortalı taşıma hizmeti vermekteyiz.