Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat artık eskisi gibi bilindik yöntemlerden farklı olarak son sistem teknoloji ürünler kullanarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Firma olarak haftanın 7 günü profesyonel olarak nakliyat hizmeti sunmaktayız. Şehir içi nakliyat işini en iyi şekilde sunmak için saha personellerimizi sürekli olarak eğitimlerden geçirmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız idari kadrosu ile de çalışmalara destek sağlamaktayız. Firmamız ev, ofis, eşya, işyeri ve kamusal alan gibi çeşitli kategorilerde nakliye hizmeti vermektedir.

Şehir içi nakliyat firması

Şehir içi nakliyat

Modelli dev araç filomuz ile aynı anda onlarca talebe cevap vermekteyiz. Araçlarımız raflı olarak dizayn edilmekte olup file sistemi ile desteklenmektedir. Kullandığımız son teknoloji uzatma araçlarımız ile kat sorunu olmadan her kattan nakliye işi kabul etmekte olan firmamız profesyonelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumdadır. Amacımız bu alanda en iyi hizmeti vererek sektörde lider konumda olan yerimizi devam ettirmektir. Firma olarak iddia ediyoruz biz en iyisini yapıncaya kadar bizden iyisi yok diyoruz.

araç borderFirma olarak marangozlu, asansörlü, paketlemeli hizmet vermekte olup eşyalarınızı adreslerinizden alıp yeni yaşam alanlarınıza en iyi şekilde monte ederek müşterilerimize teslimat sağlıyoruz. Şehir içi nakliyat konusunda ihtiyacı olan tüm müşterilerimiz firmamıza 7/24 internet üzerinden erişim sağlayabilmektedirler. Verdiğimiz hizmetleri buradan sistemimize entegre ettiğimiz canlı destek hattı sayesinde her konuda bilgi sahibi olabilmektedirler. Canlı destek hattımız sürekli açık olup istenilen zaman sürecinde destek alınabilmektedir.

Şehir içi nakliyat konusunda fiyatlarımız gayet ekonomik olup tüm müşterilerimize hiç bir ayrım yapılmadan aynı fiyat politikası uygulanmaktadır. Ödeme olarak nakit ya da kredi kartından alınmakta olup nakliye esnasında hiç bir problem yaşanmaması için taşıma sözleşmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Tamamen şehir içi nakliyat hizmetlerimiz sigortalı olarak yapılmakta olup garantili bir şekilde teslim edilmektedir.