Maltepe Evden Eve Nakliyat

04 Ara
2016

Maltepe Nakliyat

Ev taşımak, eşyaların özenle taşımasını gerektiren zor bir iştir. Ev taşıma işlemlerini rahat ve pratik bir şekilde yapabilmeniz için Maltepe Evden Eve Nakliyat olarak sizlere birkaç tavsiyeden bahsedebiliriz. Bu tavsiyeler ışığında yapacaklarınız sizi çok rahatlatacaktır.

Ev Taşıma İşlemlerinizi Planlayın

evdenevenakliyeEvinizi taşımaya başlamadan detaylı bir plan yapmanız çok iyi olacaktır. Bu planlama taşırken pratik ve hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Ev taşıma planınızda ilk sırada evden eve nakliyat firmasını tespit etmek ve rezervasyon yaptırmak olmalıdır. Sorunsuz bir taşınma işlemi için ikinci yapmanız gereken ise bir kontrol listesi hazırlamak olmalıdır. Kontrol listesi sayesinde nakliye süresinde planlı bir taşıma gerçekleşecektir ve bu size zaman kazandıracaktır. Kontrol listesinde taşınma sırasındaki harcamalardan tutun da kutu numaralarına kadar tüm detayları ekleyebilirsiniz. Böylece yazılı olan bu liste sayesinde evden eve nakliyat sırasında unutulan herhangi bir şey olmayacaktır.

Paketleme İşlemlerinin Önceden Yapılması

Aslında paketleme işlemlerini anlaştığınız firmaya teslim etmeniz daha doğrudur. Biz Maltepe Evden Eve Nakliyat olarak deneyimli elemanlarımız tarafından eşyalarınızı paketlerken siz hiçbir işe karışmadan ambalajlamaya yapıyoruz. Tüm eşyalarınızı ve özellikle kırılacak eşyalarınızı titizlikle ambalajlayarak onların zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Daha sonra eşyalarınızı nakliye kamyonuna yüklenme işlemini yapıyoruz. Bu sırada da tüm ambalajları kontrol edip yüklemeyi yapıyoruz. Eğer isteseniz önemli dokümanlarınızı ve değerli eşyalarınızı kendiniz ambalajlayabilirsiniz. Biz ise büyük bir özenle eşyaları araçlara yükleyerek bize bildirdiğiniz adrese teslim için yola çıkıyoruz.

 

Nakliye Sonrası Evinizi Kontrol Edin

Maltepe Evden Eve Nakliyat kamyonlarımız hareket etmeden önce evinizi son kez kontrol etmeniz geride bir şey kalmasını engelleyecektir. Geriden önemli bir şey bırakmamak adına biz son kontrolleri de yapıyoruz. Evinizden çıkarken tüm pencere ve kapıların kapalı ve kilitli olup olmadığını kontrol edip o şekilde harekete geçiyoruz.

 

Yeni Adrese Teslim

nakliye ekipEşyalarınızı Maltepe Evden Eve Nakliyat olarak yeni evinize büyük bir özenle yerleştiriyoruz. Belirttiğiniz adrese en kısa sürede ulaşmaya çalışan ekibimiz adrese varınca sizin de orada olmanızı bekliyor. Daha sonra ise sizinle birlikte yeni evinize eşyaları yerleştiriyoruz. Sözleşmede belirtilenin dışında herhangi bir ücret talep etmeden eşyalarınızın montajına varana kadar tüm yerleşme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizin direktifleri doğrultusunda eşyalarınızı uygun odalara yerleştiriyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir