Maçka Evden Eve Nakliye

30 Kas
2016

Taşınma süreci son derece zor bir dönemdir. Özellikle sürekli taşınmak zorunda olan ya da kirada oturan insanlar için çok daha zordur. Maçka evden eve nakliyat olarak her zaman en iyi kalitede taşıma hizmeti vermekteyiz. Taşınma sürecinde gerçekleştirilmesi ve dikkat edilmesi gereken son derece ince detaylar bulunmaktadır. Profesyonel olmayan firmalar bu ince ayrıntılara hiçbir zaman dikkat etmezler. Oysa küçük ayrıntı dedikleri ve dikkat etmedikleri bu detaylar yüzünden sizlere çok büyük zararlar çıkarabilirler. Bizler müşterilerimizin hiçbir şekilde zarara uğramadan ve eşyalarına en ufak bir zarar vermeden eşyalarını taşımaya özen gösteriyoruz.

 

Evden Eve Nakliyatta Uyulması Gerekenler

Maçka evden eve nakliyat sizler için tüm ince detayları değerlendiriyor ve evinizi sizi yormadan eşyalarınıza ufacık da olsa zarar vermeden taşıyor. Taşınma süreci başladığı andan itibaren sizler bizlere gelerek evinizi taşımak istediğinizi belirtiyorsunuz. Sonrasında adresinizi ve bilgilerinizi veriyorsunuz. Taşıma işlemi başlamadan önce küçük bir sözleşme imzalamanızda fayda bulunmaktadır. Bu sözleşme kapsamında sizin uğradığınız zararları karşılamak adına imzalanan bir sözleşmedir.

Eşyalarınızı güvenle saran Maçka evden eve nakliyat taşırken yüksek katlı binalarda mutlaka asansörlü sistem kullanmaktadır. Bizim en çok dikkat ettiğimiz husus eşyalarınızı sizin değil bizim profesyonel ekiplerimizin paketlemesidir. Ayna ve cam gibi kırılacak eşyalarınız mutlaka kalın kumaşlara sarılır ve bu şekilde taşınır. Bardak ve şişe gibi kırılacak eşyalarınızda paketlenerek kutulara yerleştirilmektedir. Sizler yalnızca özel eşyalarınızı paketleyebilirsiniz. Sonrası bizim işimiz.

 

Taşımada En Güvenli Personel

İşinde son derece uzman olan profesyonel taşıma elemanları ile çalışmaktayız. Taşıma işlemi sonunda hangi eşya nerede diye kendinizi yormamanız için her odanın eşyaları o odaya konmaktadır. İstenildiği taktirde montaj ekiplerimiz eşyalarınızın montajını da gerçekleştirmektedir.Taşımacılık işinde yasal olmayan firmalarla çalıştığınız zaman kesinlikle uğradığınız zararları tanzim edemezsiniz. Bu yüzden de sizlere kesinlikle yasal olan firmaları öneriyoruz. Maçka evden eve nakliyat sizlerin memnuniyeti için son teknoloji taşıma hizmetleri verirken aynı zamanda sözleşme kapsamında ürünleriniz taşınma süreci içerisinde firmamızın yapacağı sigortaya dahil olmaktadır. Firmamız açısından müşterilerimizin memnuniyeti ve taşınma işleminden sonraki olumlu geri dönüşleri son derece önemlidir.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir