LİBADİYE Evden Eve Nakliyat

LİBADİYE Evden Eve NakliyatŞehir içi nakliyat firması

Nakliyat sektöründe amatör kişiler yerine uzman işçilerle çalışan Libadiye Evden Eve Nakliyat, aradığınız kaliteli hizmeti sunmaktadır. Şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat gibi sektörlerde hizmet veren nakliyat şirketi, evden eve nakliyat işini de en iyi şekilde yapmaktadırlar. Ambar, kargo, fabrika ve diğer sektörlerde hizmet veren firma, son derece önemli hizmetlere imza atmaktadır.

 Evden Eve Taşıma Sektöründe Pratik Hizmet

Pratik bir şekilde ev taşımak artık hayal değil. Özellikle asansörün bu sektörde kullanılması ve taşıma işinin uzman kişiler tarafından yapılması, çok daha pratik ve hızlı ev taşıma işlemlerinin gerçekleşmesine neden olmuştur.

 Ekspertiz

ekspertisiz hizmetiEkspertiz hizmeti ücretsiz olup, verimli bir taşıma işi için gerekli bir çalışmadır. Evinize gelen ekspertiz, ev eşyalarınızı analiz eder ve gerekli olan kapalı kasa aracı tespit eder. Daha sonra, paketleme işi için gerekli malzemeleri tespit eder. Ön kısmında bahçe ve boş alan olan pencere veya balkon tespit edildikten sonra, fiyat konusunda anlaşma yapılır. Anlaşma sağlandıktan sonra eşyalar sigortalanır.

Paketleme

Paketleme işinde uzman olan elemanlarımız, kırılan eşyalar için özel, sağlam ve içi köpük dolu kutuları kullanırlar. Büyük eşyalar özel jelatinle kaplanır. Paketleme işini en iyi şekilde yapan elemanlar, Libadiye Evden Eve Nakliyat farkı ile asansörden eşyaların inmesi için gerekli olan sıralamayı tespit ederler.

 Eşyaların İndirilmesi

Eşyalar, öncelikle büyük eşyalardan başlamak üzere, indirilmeye başlanır. Asansör, eşyaların zarar görmesini engelleyecek şekilde hazırlanır. Daha sonra hızlı ve pratik bir şekilde, ağır ve sağlam eşyalar öncelikli olmak şartı ile indirilmeye başlanır. Kırılan ve hassa eşyalar ise en son ve en üste istiflenir. Çok hassas eşyalar için daha güvenli yerler oluşturulur.

 Yeni Eve Taşıma İşlemi

Yeni eve eşyaların taşınması da, indirilmesi gibi hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Pratik ve hızlı işçiler, pratik ve hızlı asansörlerle, eşyaları kısa bir zamanda indirirler. İşlerinde tecrübeli olan elemanlar, eşyalarınızın zarar görmemesi için en iyi taşıma işlemini uygularlar. Libadiye Evden Eve Nakliyat, yeni evinize en iyi şekilde taşıma işlemini gerçekleştirir. Ev içerisinde eşyaların dizilmesi için işinde uzman bayan elemanları, Libadiye Evden Eve Nakliyat temin edebilmektedir.