Kurumsal

Kurumsal

Aykul Nakliyat

Güven ve önemle taşır.

Firmamız taşımacılık sektöründe yıllardır Aykul Nakliyat olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok noktasına hizmet veren nakliyat firmamız bu sektörde prestijli firmaların içerisinde yer almaktadır.  Uzman ve genç kadrosu ile bu sektöre her zaman yenilikler katan ve taşımacılıkta yeni nakliyat çözümleri üreterek müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Firmamız İstanbul merkezli olup sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. Aykul evden eve nakliyat firması olarak verdiğimiz taşımacılık hizmetlerinden daima memnun kalacaksınız.

Erzurum Nakliyat

Misyonumuz

Nakliyat sektöründe öne çıkan yeniliklerin bir an olsun takibini bırakmadan sizlere sunmayı amaç ediniyoruz. Mesleki açıdan taşımacılık sektörü hızla gelişse de hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, sektördeki taleplerin karşılanması için var gücümüzle çalışmaktayız.

Neden Varız?

Taşımacılık alanında sektörün güvenilir adresi ve akla gelen ilk durağı olmak istiyoruz. Varlığımızın esas sebebi nakliyat süreçlerinin zorlu olmadığını, kolaylıkla uygulanabileceğini tüm halkımıza göstermek ve bu uğurda hizmetlerimizi devam ettireceğiz.

Neler Yaparız?

Nakliyat ve taşımacılık dendiğinde genellikle sadece evden eve taşımacılık gibi süreçler akla geliyor olabilir fakat gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında ofis taşımacılığı, yurt içi ve yurt içi tüm lojistik işlemleri yer almaktadır.

Kimler Hitap Ediyoruz

Kitap ettiğimiz kitle kimi zaman bireysel ihtiyaçlardan doğsa da kimi zaman kurumsal firmaların taleplerine de profesyonel çözümler sunma şansını yakalamamıza neden oluyor. Hitap ettiğimiz kitleyi lojistik alanında ihtiyaç duyan

Değerlerimiz;

 •  Müşteri memnuniyeti
 •  Kalite odaklı hizmet
 •  İstek ve talepleri anlamak
 • Sürekli gelişimi sürdürmek
 • Teknolojiyi yakından takip etmek
 • Sektörün önde gelen ismi olmak

 

Aykul Nakliyat dünya ve ülkemizde geniş hizmet ağı ve ihtiyaç halinde tercih edilecek nakliyat firması olmayı amaçlar. Ekonomik fiyatlar ile kalite odaklı hizmet sunmaktadır. Son kullanıcılar için hizmet çeşitliliği sayesinde tam hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Firmamızın yurt içi pazarda hak ettiği yerlere gelmesi, verimliliğini yükseltmek amacıyla kendi hizmet stratejilerimizi belirleyerek kendimizden emin adımlar ile gelişmemizi / büyümemizi sürdürüyoruz.

Hitap ettiğimiz müşterilerimizin düşüncelerinde her zaman “en iyi” ve “ en uygun fiyatlı” kalıpları ile anılmak, ihtiyaçlar dahilinde akla ilk gelen firma olmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar koyduğumuz hedefler uğruna kazandığımız birçok referans için siz değerli destekçilerimize teşekkür ederiz.

 

Vizyonumuz

Aykul nakliyat standart bir nakliye şirketi profili olmayı hiçbir zaman yeterli bulmamıştır. Sürekli olarak kendini geliştiren innovatif yeniliklere ayak uydurarak sektördeki yerini yükseltmenin en etkili büyüme stratejisi olduğunu vizyon edinmiştir.

Hizmetlerini katma değerli hale getirerek daha çok hedef kitleye ulaşma imkanı bulan Aykul Nakliyat için ikinci reklam stratejisi ise kişiden kişiye doğru yayılan memnuniyet odaklı müşteri tavsiyeleri olmuştur.

Aykul Nakliyat İle Bir Hizmetin Yanında Aldıklarınız;

 • Doğru anlama ve doğru yönlendirme
 • Tam hizmet odaklı çalışmalar
 • Memnuniyet odaklı hizmet detayları
 • Her sürecin kontrollü ve koruma altında olması
 • Profesyonel operasyon sistemleri ve taşıma
 • Güler yüzlü müşteri temsilcileri
 • Çözüm odaklı yaklaşımlar

 

sadece Aykul nakliyatta bulabileceğiniz ayırt edici özelliklerden bazılarıdır.

Güven, kalite, ekonomik fiyatları gibi faktörleri bir yaşam felsefesi olarak benimseyen firmamız öncelikle “insana saygı” teması üzerinde durarak hizmet odaklarını da bu yöne çekmektedir.

İnşaat, yaşam, gayrimenkul sahibi olma, iş değişikliği, ülke değişikliği amacınız ne olursa olsun ihtiyaçlarınız dahilinde size kabus etkisi yaratacak olan süreci profesyonel şekilde planlayarak kolay bir şekilde bu işlemi atlatmanızı sağlıyoruz. Sizin yapmanız gereken ise bu süreçte sadece yeni haneye geçerek gerekli düzenlemeye ve yerleştirmeler hakkında yönlendirme yapmanız yeterli oluyor.

Yenilikçi ruhumuzu sürekli olarak hizmetlerimize de yansıtmak aslı görevlerimizden biridir. Ulaşmayı istediğimiz konum ise yurt içi ve yurt dışında profesyonel operasyon süreçleri ile başarılı ve katma değer odaklı büyük bir Türk markası yaratmak istiyoruz.

Neden Biz?

Aykul Nakliyat bünyesinde yer alan hizmetlerden herhangi birini satın alsanız dahi sizlere Ticari çıkarlar yerine dosthane sıcaklığı ve memnuniyet odaklı çözüm ortaklığını sonuna kadar yaşatacak bir yapıya sahibiz.