İstinye Evden Eve Nakliyat

30 Kas
2016

İstinye Evden Eve Nakliye

Evden eve taşınmalar ya da ofis taşınmaları son derece sıkıntılı süreçlerden biridir. Ev bulmak bir dertken o evi başka bir yere taşımak ayrı bir dert olmaktadır. Hele de yeni evli çiftlerin en sevmediği işlerden biridir. Bu durumda yapmanız gereken işlerinizi daima kaliteli hizmet veren ve profesyonel hizmet sunan nakliyat şirketlerine vermek olmalı. İstinye evden eve nakliyat sizler için işyerlerinizi ve evlerinizi istediğiniz her yere rahatlıkla taşıyor ve bunu da çok uygun fiyatlarda gerçekleştiriyor. Sizin tek yapmanız gereken bizlerle bağlantı kurarak gereken tüm bilgilerinizi vermek ve gerisini bizlere bırakmak.

 

İstinye Ev Taşıma

Taşınma sürecinde kesinlikle yasal bir firma ile çalışmalısınız ve taşınırken de bir taşınma sözleşmesi imzalamalısınız. Taşınma sözleşmesi içerisinde geçerli olan tüm maddelere uymanızı tavsiye ediyoruz. Mesela ev eşyalarını şirket elemanları toplayacaksa bırakın onlar toplasın. Sizler sadece özel eşyalarınızı paketlemekle uğraşın. Aksi halde sizlerin yaptığı paketlerde ortaya çıkan zararları şirket yetkilileri kesinlikle karşılamayacaklardır. İstinye evden eve nakliyat olarak yasal bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

 

Bizim işimiz sizlerin eşyalarını en güvenli bir şekilde taşımak mobilyalarınızın montajını gerçekleştirmek. Sözleşme kapsamında montaj istediğiniz taktirde profesyonel elemanlarımız sizlerin mobilyalarının da montajını yapmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve montajı gibi önemli konuları mutlaka sözleşmenize eklemenizi öneriyoruz. Bu şekilde mağdur edilmez ve en iyi kalitede hizmet alırsınız.

 

İstinye Nakliyat İle Taşınmak Daha Hızlı

Son teknolojileri takip eden firmamızın en büyük özelliklerinden biri de asansörlü taşımacılıktır. Çok yüksek katlı binalardan indireceğimiz eşyaları yine çok yüksek katlı binalara çok rahat bir şekilde taşıyoruz. Bu şekilde hem eşyalarınızın ömrü daha uzun oluyor hem de kesinlikle zedelenme ya da çizilme olmuyor. İstinye evden eve nakliyat olarak her zaman hizmet kalitesinde sınır tanımadık. İstinye evden eve nakliyat taşımacılık konusunda daima müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olmayı başardı.

Bizim için personellerimizin verdiği hizmetten daima memnun kalınması olduğu gibi gelen şikâyetlerinde değerlendirilerek hizmet kalitesinin eksiklerinin giderilmesi olmuştur. Sizin öneri ve şikâyetleriniz doğrultusunda bizler kendimizi daha iyi geliştirmekteyiz.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir