İkitelli Evden Eve Nakliye

03 Ara
2016

göztepe ev eşyası taşıma

İkitelli evden eve nakliyat olarak müşterilerimize en güzel hizmeti, paketleme, depolama işlerinde güvenilir ve hızlı şekilde yapabilmek için üstlendiği görevlerini başarılı şekilde yerine getirerek bugünlere kadar gelmiştir.

İkitelli evden eve nakliyat olarak, hijyene ve titizliğe önem verilmektedir. Taşıma esnasında eşyalarınız en ayrıntılı ve dikkatli şekilde paketlenerek nakilini gerçekleştirmekteyiz. Personelimiz konusunda uzman şirketimizde çalışmakta olan mobilya ve elektronik eşyalarda montajlarını yapma konusunda bilgilidir. Tüm elemanlarımız periyodik olarak eğitimlerden geçirilmektedir. Bunun yanında yeni çıkan teknolojilere de eğitim almaktadırlar. Her şeyiniz dahil tüm eşyalarınızı ve cihazlarınızı siz elinizi sürmeden sigortalı olarak taşımaktayız.
İletişim sektöründe yaşanılan baş döndürücü gelişmeler sonrasında Dünya artık küçülmekte. İnsanların bu gelişmelerle birlikte hizmet kapsamı üst seviyelere ulaşmıştır. İkitelli evden eve nakliyat olarak, şehir içi dahilinde artık şehirlerarası da hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat kaliteli ve güvenilir hizmet vermenin gerekliliğini taşımaktadır. Müşterilerin görüş ve düşüncelerinin önemli olduğu bu sektörde iyi ve kaliteli hizmet vermek uzun vadede bir yatırımdır. Bu anlayış ve düşünceler ile ekipman ve araçlarımızla gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Bizim tek amacımız koşul olmadan müşterilerimizin memnuniyetini sağlama gayretimizdir.

Evinize en uygun aracımız ile personelimiz ve kadromuz ile müşterilerimize yardımcı olmaktan memnunuz. Sökülmesi gereken eşyalarınız için özel ekiplerimizin yanında marangozla birlikte sökülen eşyalarınız yeni evinizde montajı bizzat mobilyacılarımız tarafından yapılmaktadır. Güler yüzlü personelimizle size hizmet vermekteyiz. Şirketimiz olarak civar semtlerde Avrupa standartlarında ev, ofis, büro, iş yeri taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen şirketimiz sizlerin emniyetini sağlamak için ara vermeden hizmet vermektedir.

Her çeşit eşyanın evden eve nakliyat ve ofiste ofise nakliyatında sizin isteğiniz doğrultusunda herhangi eşya nakliyesi için gerekli olan her türlü ambalaj malzemelerini ve eşyaların taşıma sırasında oluşabilecek hasarın tamirini yapabilecek uzman kadrosu şirket bünyemizde mevcuttur. İkitelli evden eve nakliyat olarak evden eve nakliyatın en rahat ve kolay şekilde yapılabilmesi için gerekli olan araçlar ve araç kasaları ile yapılmaktadır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edecek çeşitli büyüklüklerde kamyon ve kamyonetler ile şehirlerarasında uzak mesafeleri sorun olmadan taşıma işlemini yapabilecek araçlar şirketimizde bulunmaktadır. Bu sayede size en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duymaktayız.

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir