Haznedar Evden Eve Nakliyat

10 Ara
2016

Haznedar Nakliyat

Taşınmak, eşyaların toplaması, gideceği yere sağ salim ulaşabilmesi gözümüzde ne kadar büyür! Ama artık modern düzenekler ve profesyonel, bilinçli ekipler tarafından yapılan evden eve nakliyeler biraz olsun içimizi rahatlatır boyutta.

Firmamıza güveniyoruzBahçeşehir nakliyat

Türkiye’nin her yerinde yapacağınız evden eve nakliyat işlemlerinde güven duygusu ile bizleri arayabilirsiniz. İstanbul ve bütün şehirlerde hangi ilçeye nakliye yapacak olursanız olun her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırız. Örneğin İstanbul Haznedar evden eve nakliyat ihtiyacınız oldu? Üstelik başka bir şehirden eşyalarınızı taşıyorsunuz ya da uzak/yakın farklı ilçeden hiç fark etmez. Aynı güven ile ve kurumsal yapımız sayesinde sizlere eşyalarınıza zarar gelmeden Haznedar evden eve nakliyat hizmetini sunarız.

Alacağınız hizmet nereden olursa olsun kendimize ve uzman ekibimize olan güvenimizi sizlere de hissettirmekten gurur duyuyoruz. Neticede sizlere ait olan eşyaları ister Haznedar evden eve nakliyat, ister başka bir şehir veya ilçeden evden eve nakliyat yapalım; bizim için sadece önemli olan sizlerin tecrübeli ekibimizden memnun kalarak ve hiçbir zarara uğramadan sizin için zor olan bu işi sizleri mutlu edecek şekilde kolay hale getirebilmek.

Firmamız uzun yıllardır bunun için tüm teknolojik ürünlerini takip etmiş, tecrübeli, güvenilir ve uzman bir kadro kurmuştur. Kadromuz çalışanları nakliyesi yapılacak olan yere gelip tüm demonte ve toplama, paketleme işlerini yaptıktan sonra bırakılacak yere montaj ve yerleştirme yaparak sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul Haznedar evden eve nakliyat yapıyorsunuz ve üstelik Haznedar’da bulunan diğer evinizden eşyalarınızı “A” firması ile taşımaya karar verdiniz ve yakın mesafe olduğunu düşünerek çok önemsemediniz, zarara uğramamak konusunda sizlere bir garanti verebildiler mi? Bizler ise size taşınacak yer nerede olursa olsun yakın veya uzak zarara uğramayacağınız konusunda garanti verebilir ve neticede bizleri tercih ettiğiniz içinde pişman olmazsınız. Aldığımız sorumluluk bizler için önemli ve değerli.

Taşınma süreçlerinde yaşanan aksaklıklar neler olabilir?

– Hırsızlık ve eşya kaybolması en sık görülenlerden – eşyalarınız nakliyesi olacağı yerden alınması unutulabilir, çalınabilir veya yükleme esnasında herhangi bir yerde kalabilir

– Kırılabilir / hasar görebilir – eşyalarınız hasar görebilir, bozulabilir, kırabilir

– Demonte ve monte işlemleri esnasında aksaklık yaşayabilirsiniz. Risksiz evden eve nakliyat için her saat sizler için hazırız.

 

 

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir