Gürpınar Evden Eve Nakliyat

10 Ara
2016

Gürpınar Ev Taşıma

 

İnsanlığın yaratılması ile başlayan nakliyat serüveni, at arabaları, develer, posta arabaları ve buna benzer hayvan araçları ile başlamıştır. Yüz yıl öncesine kadar hayvanlarla nakliyat yapan insanoğlu, günümüz teknolojisinin gelişmesi ile nakliyat işlerini çok hızlı hale getirmiştir. Bir kaç saat içerisinde onlarca ton yük, uçaklarla binlerce kilometreye taşınabilmektedir.

avcılar nakliyat fiyatlari

Nakliyat işlerinde en ileri düzeyde olan Gürpınar Evden Eve Nakliyat hizmetleri, teknolojinin son harikası asansör ve kapalı kasa araçlarla, hızlı ve güvenli taşıma hizmetleri sunmaktadır. Ambar, kargo, fabrika ve daha birçok dalda şehir içi, şehirlerarası çalışan sektör, hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 

Evden eve nakliyat hizmetinde önemli bir unsur olan nakliyat hizmetleri, Gürpınar Evden Eve Nakliyat ile daha hızlı bir hale gelmiştir. Eski taşıma usulleri, günümüzde yerini uzman elemanlarla ve son teknoloji araçlarla taşımaya bırakmıştır. Elemanlar tecrübeli ve işinde profesyonel kişilerdir.

 

Eksper

 

Eksper, evinize geldiği zaman, öncelikle eşyalarınızın adedine göre kapalı kasa aracın modelini belirlemektedir. Eşyanızı alacak aracın belirlenmesi, eşyaların cinsi ve asansörün nasıl kurulması gerektiği gibi unsurların belirlenmesi ile birlikte, Gürpınar Evden Eve Nakliyat hizmeti en iyi şekilde verilmektedir. Paketleme için gerekecek malzeme ve personel sayısı, eksper tarafından tespit edilir ve fiyat tespit edilir. Ev sahibi ile fiyat konusunda anlaşma imzalandıktan sonra, sigortalama işlemi yapılır.

 

Paketleme En Önemli Safhadır

 

Eşyaların doğru paketlenmesi, kırılan ve hassas eşyalar için özel ambalajların kullanılması, eşyaların zarar görmemesi için çok önemlidir. Bu öneme binaen, paketlemede uzman olan elemanlar, eşyaları kaliteli bir şekilde paketlerler. Büyük eşyalar jelatin ile sarılarak kir ve nemden korunur.

 

Evden Eve Nakliyat İşinin Uzmanı

 

Sigortalanan eşyaların asansör ile indirilmesi de, işin uzmanı olan elemanlar tarafından itina ile yapılır. Öncelikle ağır eşyalar, beyaz eşyalar, mobilyalar ve buna benzer eşyalar aşağı indirilir. Gürpınar Evden Eve Nakliyat hizmetleri, diğer hassas ve kırılabilecek eşyaları da daha sonra indirmektedir. Bütün bu işlemleri yapan elemanlar, işinde uzman olan evden eve nakliyat elemanlarıdır.

 

Eşyaların Yeni Adrese Nakli

 

Kapalı kasa araçlara itina ile istiflenen eşyalar, uzman ekipler tarafından, zarar vermeden, asansörle tekrar yeni adrese, asansörle, çıkarılır. Ev içerisinde düzenleme için bayan eleman isteyenlere, bayan eleman tedarik edilmektedir.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir