Güngören Evden Eve Nakliyat

04 Ara
2016
  • güngören nakliyat

Güngören Nakliyat

Evden eve nakliyat işlerinin uzmanı olan nakliyat şirketi, şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, ambar, kargo, fabrika, sanayi, tarım ve daha birçok dalda nakliyat işleri yapılmaktadır. En iyi çalışma sistemlerini sunan Güngören Evden Eve Nakliyat, oldukça kaliteli hizmetler sunmaktadır. Profesyonel çalışma sistemleri ve işinin uzmanı elemanlarla, eşyalarınıza zarar vermeden evden eve nakliyat işlerini en iyi şekilde yapmaktadırlar.

 

Ekspertiz

Ev taşıma işinde öncü olan nakliyat şirketi, öncelikle ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Evinize gelen ekspertiz hizmeti ile kullanılacak kapalı kasa araç belirlenir. Kullanılacak kapalı kasa aracın boyu, ekspertiz raporu ile ortaya çıkar. Asansörün kurulacağı pencere önü, boş arazi, park veya bahçe olmalıdır. Bunun tespitinden sonra, paketleme için gereken malzemenin tespiti ile fiyat çıkarılır. Fiyat konusunda müşteri ile anlaşmaya varıldıktan sonra, eşyaların sigortalanmasına geçilir.

Paketleme

Güngören Evden Eve Nakliyat hizmetinde, paketleme işini yapan elemanlar, işinin uzmanı olan elemanlardır. Bu elemanlar kırılacak eşyaları öncelikle sağlam ve için köpük dolu kutulara paketlerler. Daha sonra diğer paketleme işlerini yaparlar. Eşyaların zarar görmemesi için önemli olan paketleme, tecrübeli elemanlar tarafından yapılmaktadır.

 

Asansör Ve Kapalı Kasa Araçla Nakliyat

Asansörün uygun pencere önüne kurulmasından sonra, kapalı kasa araç ta, asansörden eşyaların alınıp kolay yüklenmesi için en uygun yere park edilir. Bu park işleminden sonra, işinin uzmanı olan elemanlar, öncelikle ağır eşyaları asansöre yüklerler ve araca istiflerler. Aracın en altında, sağlam eşyalar bulunur. Bu eşyaların boş yerlerine küçük paketler sığdırılmaya çalışılarak, en iyi istifleme yapılmaya çalışılır. Daha sonra, kırılacak eşyalar üst kısma yerleştirilir. Bütün bu işlemler, tecrübeli elemanlar tarafından yapılır. İşin uzmanı olan Güngören Evden Eve Nakliyat hizmetleri, bu işlemlerden sonra, yeni adrese eşyaları götürür.

Eşyaların Yeni Adrese İndirilmesi

Asansör yardımı ile eşyalar tekrar, yeni adrese, tecrübeli elemanlar tarafından itina ile indirilir. Bu indirme işleminden sonra, evin içerisindeki düzenleme için, eşya yerleştirme uzmanı bayan elemanlar, isteğe bağlı olarak, gönderilebilir. Bu işlemlerinden sonra Güngören Evden Eve Nakliyat hizmetleri, hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı yeni adrese, işin uzmanı elemanlarla yerleştirmiş olacaktır. Taşıma işlemi böylece sona ermiş olacaktır.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir