Etiler Evden Eve Nakliyat

30 Kas
2016

 Etiler Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Etiler evden eve nakliyat olarak yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde tecrübeli kaliteli ekipmanlar ile taşımacılık sektöründe müşterilerimize en mükemmel hizmeti verebilen güvenilir bir taşımacılığı firmaları içinde olmaktan daima gurur duymaktayız.

Müşteri memnuniyetin odaklı taşımacılık servislerimizi evden eve, ilden ile olarak veriyoruz. Sadece evden eve taşımacılık hizmetleri dışında ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı fabrika veya çok büyük kurumları taşımacılık hizmetini de kolay ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. Taşınacak eşyaların ağırlığına ve adetlerine ve taşınacak yerlerin mesafelerine göre araç çeşitlerimizde yeterli sayıda mevcuttur.

etiler nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler evden eve nakliyat hizmetleri nasıl yapılmaktadır?

Etiler evden ev nakliyat olarak taşıma işlemlerine öncelikle taşınılacağı gün erkenden gidilerek güzel bir şekilde taşıma programı hazırlanır. Eğer taşınılacak yerin katı çok yüksekte ise asansörlü taşıma ile taşıma işlemi gerçekleşir. Asansörlü taşımacılık sadece çok yüksek katlarda olacağı hem zaman açısından hem de eşyaların korumak açısından oldukça önemli bir kazançtır. Çünkü çok yüksek katlarda taşıma işlemleri oldukça zaman alır. Ayrıca giriş ve çıkışları dar olan yerlerde ise eşyalara zarar verilmemesi kaçınılmaz bir durumdur.

 

Çok gürültü olacağı içinde binada aşırı derecede gürültüsü olacağından binada oturan kişileri de rahatsız etmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için işimizi garanti altına alarak asansörlü hizmet vermekteyiz. Nasıl bir taşıma işlemi yapılacağına karar verdikten sonra sökülebilecek mobilyaları sökerek kolilere ve paketlere yerleştirilir. Eşyalar tek tek paketlendikten sonra taşıma araçlarına yerleştirilerek taşınacak yere hareket edilir. Taşınacak yere gelen eşyalar araçlardan indirilir. Zaman kaybetmeden marangozlarımız tarafından mobilyaların kurulur ve montalama işlemleri yapılır. Beyaz eşyalarda yerine kurularak taşıma işlemlerini güvenli bir şekilde yapmış oluruz.

 

Şehir içi taşımalarımızda taşıma işlemi bir günde gerçekleştirilmektedir. Etiler evden eve nakliyat olarak sabahın erken saatlerinde yaklaşık 8 şile 9 arası taşıma işlemine başlamaktadır. Eğer taşınacak eşyalar Etiler evden eve nakliyat firmasına göre çok fazla gelirse eşyaların sökülüp paketleme işlemlerine bir gün önceden başlanmaktadır. İkinci gün ise taşıma işlemi gerçekleşir. Etiler evden eve nakliyat şehir dışına taşımacılık hizmeti yaptığı zamanda ise 1. gün paketleme işlemler. Gün ise taşıma işlemleri 3. gün de taşınacak yere teslimat işlemlerini yaparak toplam 3 iş günü içinde ilden ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmiş olurlar.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir