Esenyurt Evden Eve Nakliye

07 Ara
2016
  • esenyurt nakliye

Esenyurt Nakliyat

Evden eve nakliyatta birçok prosedür, sınırsız hizmet, cazip gelecek fiyatlar olsa da birçok nakliye şirketi bunları tam yapmamaktadır. Fiyatları uçuk olduğu halde birçok müşteri hizmetinden hiç memnun kalmamıştır. Artık her ilde fazlasıyla çok fazla üye şirketi olduğu için aralarından en iyisini bulmak referanslarla belli olmaktadır. İyi bir ya da bir kaç müşteri referansçı bularak doğru bir şirketle taşınma işleminiz için anlaşabiliriz. Şirketten memnun kalan müşterisi olmuş kişiler tanıdığınız olursa daha sağlam bir adım atmış olursunuz.

Evden eve taşımacılık birçok kurallar içermekte ve bu kurallar genelde alacakları parayı ya alçaltmakta ya da yükseltmektedir. Nakliye firmalarının müşteriye sorduğu en önemli soru oda sayısıdır. Yetkili müşterinin kaç odası varsa ona göre paketleme malzemesi ayarlanacak, gerekli personeller arttırılacak ya da azaltılacak, oda sayısına göre gerekli hacim hesaplaması yaparak bir araç ayarlanacaktır. Bu konu nakliye firmalarının en önemsedikleri konu olduğu için eğer balkonda, kilerde eşyalarınızı varsa bilgilendirme yapınız.

Eğer evdeki giysileri, mutfak gereçlerini, ufak tefek eşyaları ben kendim toparlayacağım büyük eşyaları sadece personeller paket yapsın derseniz seçtiğiniz nakliye şirketi 100, 200 TL civarında size indirim yapabilir. Fakat ufak eşyaların paketlenmesini siz yaptığınız için araç içinde taşınma gerçekleşirken eşyalarda ezikler kırıklar olursa şirket sorumlu değildir. İstanbul da evden eve taşımacılıkta hizmette sınır tanımayan Aykul Nakliyat güven ve konfor içinde gerçekleşen nakliyatlarından mutluluk duymaktadır. İstanbul içi nakliyatlarda taşınacak evin, mesafenin durumuna göre fiyatları belirlemektedir.

Örneğin Esenyurt evden eve nakliyat gerçekleştireceksin. Eğer yeni taşınacağınız yer Esenyurt ilçesinin içerisinde ise fiyatlar daha cüzi olabilir. Fakat Esenyurt evden eve nakliyatınız başka bir ilçeye gerçekleşecekse mesafe uzayacağı için ücreti biraz tuzlu olabilir. Esenyurt evden eve nakliyat işleminizde bulunduğunuz ilçe içerisinde olan nakliye şirketlerine başvurduğunuz takdirde evinize olan mesafe az olur ve şirketin bilgilerine daha detaylı olarak ulaşmış olursunuz.

Misal bulduğunuz şirket Eyüp te ise Esenyurt evden eve nakliyatınız arada ki mesafelerden ötürü maddi açıdan size fazla bir ücret talebinde bulunabilirler.

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir