Esenler Evden Eve Nakliye

07 Ara
2016

Esenler Nakliye

Emirgan evden eve nakliyat

             Herkes hayatında mutlaka bir kere de olsa ev taşımıştır. Ev taşımadı ise şirketini, iş yerini taşımıştır. Aslında kolay gibi görünen ancak bir o kadar sıkıntılı bir süreçtir taşınma süreci. Ev bulmak bir dert iken taşınma işlemi ayrı bir derttir. Esenler evden eve nakliyat sizin için bu taşınma sürecini daha kolay hale getirmektedir.

 

Ev taşıma konusunda son derece uzman personellerimizle eşyalarınızı kırmadan, dökmeden bir şehirden bir şehre ya da şehir içinde en güvenli şekilde taşıyoruz. Taşınma esnasında tüm eşyalarınız Esenler evden eve nakliyat şirketinin sigortası altında güvenle taşınmaktadır. Taşınma işlemi sırasında sizin yapmanız gereken tek şey eşyalarınızı taşıyacağımız evin adresini bizlere vermeniz ve köşenizde eşyalarınızın taşınmasını beklemek. Sonrası tamamen bizlerin ve profesyonel taşıma elemanlarının işi olacak.

 

Taşınma Konusunda Bilinmesi Gerekenler

 

Taşınma işlemi sıkıntılı bir süreç olduğu için sizlere önerimiz bu işin uzmanı olan şirketlerle çalışmanızdır. İşi bilmeyen şirketler eşyalarınıza zarar verdiği gibi zararların geri ödemesini de yapmayacaklardır. Esenler evden eve nakliyat bu konuda son derece titiz çalışan bir taşımacılık şirketidir. Taşınma işleminiz gerçekleştirilmeden önce taşınma sözleşmesi dediğimiz her iki tarafı da yasal koşullar altında korumaya alan bir sözleşme imzalıyoruz. İstediğiniz maddeleri bu sözleşmeye koydurabilir istediğiniz maddeleri de çıkarabilirsiniz. Sözleşme kapsamında belirttiğimiz ücretin fazlasını asla talep etmeyecek ve sözleşmede vermeyi belirttiğimiz işi en ince ayrıntısına kadar yerine getireceğiz.

 

Eşyalarınızı Biz Paketliyoruz

 

Deneyimli taşıma personellerimiz taşınma işleminin yapılacağı gün tüm eşyalarınızı kalın kumaşlarla sarıyor kırılacak eşyalarınızı da büyük kutulara ya da varillere doldurarak güvenli bir şekilde taşıyor. Taşınma esnasında gerçekleşebilecek olan zararlarınız sözleşme kapsamında şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Esenler evden eve nakliyat olarak hizmette müşteri memnuniyetine her zaman önem vermekteyiz. En iyi personellerle ve son teknoloji ekipmanlarla çalışmaktayız. Çok katlı binalara da ev taşımak konusunda asansörlü taşımacılık sistemini kullanan firmamız sayesinde uzun saatlerde değil birkaç saatlik kısacık sürede evinizi taşıyoruz. Sadece ev değil ofis ve işyeri gibi taşımacılık hizmetleri de veren şirketimiz müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktadır.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir