DUDULLU Evden Eve Nakliyat

Dudullu Evden Eve Nakliyat

 

Modern olanak ve imkânlarıyla size son derece müşteri odaklı hizmet sunan firmamız sizinle buluştu. Gelişen teknoloji imkânlarıyla ve gelişmiş alt yapısıyla size hizmet sunmaya hazır. Güler yüzlü çalışanlarımız ile ve müşteri ile son derece uyumlu çalışan personellerimizle eşyalarınızı emaneti sayan Dudullu Evden Eve Nakliyat firmamız sizin için çalışıyor. Müşteri memnuniyetini kendine hedef olarak belirleyen firmamız diğer firmalar arasında saygın bir yere sahip olmayı başarmıştır.

Müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda kendi bütçelerine göre en doğru maliyetlerle ve en doğru çözümlerle hizmet vermeyi görev biliyor. Gün geçtikçe taşınma maliyetlerinin artması dolayısı ile sizin için olan değerlini ve bunun yanında da manevi açıdan olan değerlerini oldukça iyi biliyoruz ve firmamızın tecrübelerini size sunmaya çalışıyoruz. Günümüzde evden eve nakliyat işi için belirli bir eğitim verilmemesine rağmen firmamız çalışanlarına gereken bilgileri ve teknik desteği vermekte ve çalışanlarımıza müşteri memnuniyetini aşılamaktadır.

Dudullu evden eve nakliyat şehir içi, şehir dışı eşya taşımacılığı hizmetiyle evini, ofisini taşıyan müşterilerine söylediklerinin çok daha fazlasını sunar ve sunduklarını elinden geldiği kadar yapmaya çalışır.

Nakliyat Aşamaları

Evden eve nakliyat hizmetini size sunarken belirli aşama ve işlemler doğrultusunda size yardımı olmaktayız. Firma çalışanları öncelikle evinize, çalıştığınız ortama ya da ofisinize gelerek öncelikle eşyalarınız kapladığı alanı eşyalarınızı ve taşıma koşullarını belirler ve size durum hakkında gereken bilgileri verir. Taşıma koşulları ve yapılması gereken fiyatlandırma yapılır ve müşteriye bilgilendirme yapılır. Ev taşıma işlemi büyük özen ve dikkatle yapılması gereken bir işlem olduğu için firmalar tüm titizliğe ve verilen özene rağmen olası durumlarda karşılaşılacak olumsuz bir duruma karşı eşyalarınıza sigortalama işlemi gerçekleştirilir.

 

Daha sonrasında teknik bir şekilde çalışan personellerimiz eşyalarınızı paketleme işlemini gerçekleştirir. Paketleme işleminden sonra artık bizim içinde değer teşkil eden eşyalarınız yükleme aşamasına geçer. Ambalajlama işlemi tamamlandıktan sonra yüklemi işlemi gerçekleşir. Yükleme işleminin hemen ardından ise belirlenen güzergâh üzerinden araçlarımızla yola çıkılır.

 

Eşyalarının zarar görmemesi adına yol boyunca dikkatli ve sarsılmayı önlemek için özenli çalışan çalışmalarımızla yerine ulaştırılır. Güvenle yerine ulaşan eşyalarınız indirme işlemine geçildiğinde de aynı özen gösterilir. Bir yandan araçtan indirme işlemini ve taşıma işlemini gerçekleştirirken diğer taraftan da sizin yönergeleriniz eşliğinde yerleştirme işlemi yapılır.

 

Tüm nakliyat firmalarının dışında Dudullu Evden Eve Nakliyat şirketinin tek amacı taşınma işlemi boyunca sizin memnuniyetinizi sağlamak ve taşınma stresini en aza indirmektir.