Çavuşbaşı Evden Eve Nakliyat

10 Ara
2016

Çavuşbaşı Nakliyat Firması

 

İşinin uzmanı olmak, o işi en iyi şekilde yapabilmektir. Şehirlerarası, şehir içi, ambar, kargo, tarım, fabrika ve sanayi gibi sektörlerde taşıma işi yapan Çavuşbaşı Evden Eve Nakliyat işleri, son derece önemlidir. Günümüz nakliyat işinin uzmanı olan bu firmalar, tecrübeli ve yetenekli elemanlarla çalışmaktadır.

Evden Eve Taşıma İşi Artık Çok Kolay

 

göztepe ev eşyası taşımaEskiden evden eve taşıma için bir insan gücü gerekiyordu. Onlarca kat yüksekliğe ağır beyaz eşyaları taşıyabilen bu elemanlarla, taşıma işi gün boyu sürüyordur. Asansörlü taşımanın piyasaya girmesi, evden eve taşıma işini meslek edinen tecrübeli elemanların yetişmesi, evden eve taşıma işini çok kolay bir hale getirmiştir. Daha önce gün boyu taşınan evler bir iki saat gibi kısa bir sürede taşınır hale gelmiştir.

 

Ekspertiz Raporu İle Kolay Taşıma

 

Ekspertiz raporu ile taşınacak eşyalar belirlenir ve gereken kapalı kasa araç tahsis edilir. Asansörün nereye kurulacağı, paketleme için gerekli malzemeler, kaç elemanın yeterli olacağı gibi soruların cevabını ekspertiz raporu ile ortaya çıkacaktır. Ekspertiz raporu, maliyeti de ortaya çıkarmaktadır. Maliyet konusunda anlaşmaya varıldıktan sonra, bütün eşyalar Çavuşbaşı Evden Eve Nakliyat tarafından sigortalanmaktadır. Ekspertiz çalışmalarının başarılı olması demek, hızlı ve sorunsuz taşıma anlamına gelmektedir.

 

Paketleme

Paketleme işinde uzman olan elemanlarımız, son derece hızlı çalışmaktadır. Bu çalışmalarda önemli olan, kırılabilecek eşyaların paketlenmesidir. Hassas malzemeler diğer sağlam malzemeler gibi paketlenirse, maddi zarara yol açar. Bu nedenle, işin uzmanı olan elemanlarla, kırılabilecek eşyalar içi köpük dolu olan sağlam kutulara istiflenmektedir. Diğer malzemelerin paketlenmesi de, malzemenin cinsine göre yapılmaktadır. Büyük eşyalar jelatin ile kaplanmaktadır.

 

Ev Eşyalarının Araca Yüklenmesi

 

Ev eşyalarının araca yüklenmesi, asansörle indirilmesi, uzmanlık ister. Asansör kurma işi bile ustalık istemektedir. Yanlış kurulması durumunda, metrelerce yükseklikten eşyalarınız düşebilir. Bu nedenle işin uzmanı Çavuşbaşı Evden Eve Nakliyat elemanları ile çalışmalısınız. Öncelikle ağır eşyalar indirilir. En altta ağır eşyalar yerleştirilir, üst kısma kırılabilecek veya hassas eşyalar istiflenir. İstiflemede ağır, biraz ağır, hafif, en hafif şeklinde yol izlenir. Çavuşbaşı Evden Eve Nakliyat işlerinde, araca yükleme işi bittikten sonra eşyaların indirilmesi işlemine geçilir.

 

Eşyaların Taşınacak Adrese İndirilmesi

 

Eşyalar, asansör yardımı ile yeni adrese indirme işlemi yine uzman elemanlar tarafından hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Evin içerisine indirilen eşyaların, ev içerisine döşenme işlemi için özel bayan elemanlar, isteğe bağlı olarak, temin edilmektedir.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir