Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

23 Kas
2016

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Firması

nakliyat iletişim

Beyoğlu evden eve nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat firması İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde kurulmuş ve Beyoğlu merkezli çalışan bir nakliyat firmasıdır. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan başarılı çalışmaları sayesinde müşterilerinin yegâne tercih ettiği firma olmayı başarmıştır. Beyoğlu Evden Eve Nakliyat aldığı işleri hızlı ve güvenilir şekilde yerine getirmektedir. Firma çalışanlarının uzman ve tecrübeli olması sayesinde taşıma işleri sorunsuz şekilde yürütülmektedir.

Beyoğlu nakliyat

Beyoğlu evden eve nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat firması ile çalışmak ve taşımak istediğiniz eşyalarınızı taşımak için firma ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Firma ile irtibata geçtikten sonra anlaşma sağlanması halinde firma yetkililerinin evlerinize gelerek ekspertiz faaliyetlerini başlatması ile birlikte taşıma işlemleri başlatılmış olmaktadır. Beyoğlu Evden Eve Nakliyat firması yetkilileri ekspertiz işlemlerini nakliyat araçlarının belirlenmesi, eşyaların doğru şekilde istiflenmesi ve parçalara ayrılacak eşyaların ne şekilde parçalara ayrılacağının belirlenmesi ve paketleme işlemlerinin nasıl yapılacağına karar verilmesi için yapılmaktadır.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat firması yetkililerinin eşyası taşınacak eve gelerek ekspertiz işlemlerini yaptıktan sonra eşyaların paketlenmesi işlemlerine geçilmektedir. Eşyaların paketlenmesi ve ekspertiz işlemlerinin yapılması için müşteriden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Beyoğlu Evden Eve Nakliyat firması çalışanları ekspertiz çalışması yapıldıktan ve eşyaların ne şekilde taşınacağına karar verildikten sonra eşyaların paketlenerek taşınacak duruma getirilmesi için nakliyat işinin yapılacağı adrese tekrar giderler ve eşyaların paketleme işlemlerini gerçekleştirirler.

nakliye ekip

Beyoğlu evden eve nakliyat

Eşyaların en uygun malzeme ile paketlenmesine büyük önem gösterilmektedir. Paketleme işlemleri nakliyat işlerinin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Çünkü doğru paketlenmeyen eşyalar kırılma riski ile karşı karşıya gelebilmektedir. Eşyaların paketlenirken etraflarına bazı dolgu malzemeleri yerleştirilmektedir. Bunun nedeni bu eşyaların üstüne konulan başka eşyalar nedeni ile veya araç hareket halindeyken eşyaların birbirine çarpması nedeniyle ezilmelerini engellemektir.

 

Beyoğlu Nakliyat firması çalışanları paketleme işlemini de bitirdikten sonra aynı gün veya belirlenmiş günde paketlenmiş eşyaları nakliyat firmasının araçlarına yüklemek için eşyaları taşımaya başlamaktadırlar. Taşıma işlemleri sırasında çevresel koşullar da dikkate alınarak eşyalara herhangi bir zarar verilmeden taşıma işlemlerinin gerçekleştirilmesi için tüm tedbirler alınmaktadır. Bu şekilde hem eşyaların güvenli şekilde taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir hem de çevrede bulunan etmenlere herhangi bir temas yapılmadan taşıma gerçekleştirilmiş olmaktadır.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir