Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

30 Kas
2016

Evdenevenakliyati.gen.tr ile Beylerbeyi evden eve nakliyat işlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Eşyalarınızı teslim ettikten sonra acaba eşyalarımın başına bir iş gelir mi, acaba eşyalarımı verdiğim gibi geri alabilir miyim ya da eşyalarımı çalarlar mı diye sorularla zaman kaybedip nakliyat işlerinizi ertelemeyin.

 

Beylerbeyi evden eve nakliyat işlerini güvenle yerine getirirken eşyalarınızın başına kötü bir iş gelmemesi için tüm tedbirleri almaktadır. Araçlar yüklendikten kısa bir süre sonra derhal harekete geçtiği için gereksiz beklemeler yaparak eşyaların tehlikeye atılması ve hırsızların çalabileceği bir durumda bırakılması söz konusu değildir. Araçların önemli bir bölümü kapalı kasa nakliyat araçları olduğu için hırsızların böyle bir duruma kalkışması normal şartlarda da zaten pek mümkün olmamaktadır.

 

Çalışanlarımız yüzünden de eşyalarınızın başına kötü bir iş gelmesi yine mümkün değildir. Çalışanlar tecrübeli, sadık, başarılı ve işini severek yapan insanlardır. Bu nedenle taşıdıkları ve sorumluluklarını aldıkları eşyaları aldıkları gibi sahiplerine teslim etmeyi bir onur meselesi kabul etmekte ve bu prensiple çalışmalarını sürdürmektedirler. Aykul Nakliyat Beylerbeyi evden eve nakliyat işlerinde olsun, başka ilçeler için nakliyat işlerini gerçekleştirirken olsun yılların vermiş olduğu tecrübe birikimi tüm işlerine yansıtmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyetinin oluşması ve sektörde sevilen ve sayılan firmalardan olmak için gösterdiği çaba meyvelerini vermektedir.

 

Beylerbeyi evden eve nakliyat işlerini gerçekleştirirken ve sonrasında müşterilerinin yüksek memnuniyetleri ile karşılaşmaktadır. Müşterilerinin sürekli tercih ettiği bir firma olarak bu memnuniyeti ödüllendirmesi ise firmanın başarısının sonucudur. Aykul Nakliyat Beylerbeyi evden eve nakliyat işlerini yaparken nakliyat işlemlerinin benzerini gerçekleştirmektedir. Müşteriden alınan talep doğrultusunda müşteri evine veya nakliyat yapılacak adrese yetkililer yönlendirilmektedir.

 

Taşınacak eşyanın cinsi ve büyüklüklerinin tespit edilerek uygun paketleme malzemesine karar verilmektedir. Paketleme işlemlerinin de yapılması ile birlikte taşıma işi için gereken araç nakliyatın yapılacağı adrese sevk edilmektedir. Araç adrese geldikten sonra ise firma çalışanları eşyaları yükleyerek nakliyat işinin birinci kısmını başarılı bir şekilde sonuçlandırmaktadırlar. Bu işlemler gerçekleştirirken eşyaların kırılmaması, bozulmaması ve ezilmemesi için gereken tüm tedbirler alınmaktadır.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir