Bebek Evden Eve Nakliyat

07 Ara
2016
  • Bebek nakliyat

Bebek Nakliyat

Evden Eve Taşımacılıkta Olması Gereken Hizmetler

Başlığımızdan da anlaşılacağı gibi herkesin evini taşırken beklediği hizmetler vardır. Kimi için ücret uygun olmalıdır. Kimisi için ücretin bir önemi yoktur yeter ki eşyaları düzgün taşınsın. Birde hem güzel hizmet alıp hem de az para vermek isteyenler var tabi ki. İşte tüm bu çeşitliliği tek bir yerde görebileceğiniz hizmetin adı: Bebek evden eve nakliyat.

Bugüne kadar oluşan tecrübeleri ile herkesin istekleri doğrultusunda şekillenmiş ve insanlara doğru bir hizmet vermektedir. Bu tabi ki sadece düşüncelerle ve öğrenilen bilgilerle olmaz. Bunun için gerekli olan araç çeşitlerine, gerekli tüm paketleme ve taşıma ekipmanlarına sahiptir. Tabi bunun yanı sıra işinde profesyonel ekiple çalışmaktadır. Bebek evden eve nakliyat tüm bunları zaman içerisinde birleştirerek ve geliştirerek kaliteli bir hizmet yaratmıştır.

Taşıma da Yapılan Aşamalar Nelerdir?

Öncelikle eşyanızın ne kadar olduğu tespit edilir ve eşyanıza uygun kapasitede araç belirlenir. Veya şehir içi mi şehir dışı mı nakliye yapılacağının tespiti olur. Sonrasında gerekli gün belirlenir ve sizi taşımada ki tüm bilgiler verilerek sizin onayınız alınır.

Taşıma sırası şöyledir, Öncelikle eşyalarınız gerekli özen doğrultusunda paketlenir. Hepsi zarar görmeyecek şekilde korumaya alınır. Mobilyadan anlayan personelimiz sökülmesi gereken mobilyalarınızı büyük bir titizlikle sökerek paketleme işlemini yapmaktadır. Böylece ne büyük eşyalarınız zarar görür ne de evinizin kapıları ve duvarları zarar görür. Sonrasında araç içine özenle yerleştirilir eşyalarınız.

Burada da titiz davranılır ki yol boyu eşyalarınız devrilerek birbirine zarar vermesin. Yeni mekâna ulaşıldığında ise aynı işlemler tekrar eder. Özenle taşınan eşyalar tekrar açılarak sizin belirlediğiniz yerlere konur. Sökülen mobilyalar tekrar birleştirilir ve eski hallerine getirilir. Tüm taşıma işlemi bittiğinde ortalıkta herhangi bir dağınıklık bırakmamak için tüm kâğıt vb. çöpleri bir personelimiz temizler. Sizin kontrolünüz sonrası onayınızı aldıktan sonra personelimiz ayrılır.

Bebek evden eve nakliyat ile bir sorun yaşamadan taşınabilirsiniz. Herhangi bir zarara uğramazsınız. Taşınma işleminde herhangi bir eşyanızla vedalaşmak zorunda kalmazsınız. Sizde Bebek evden eve nakliyat iletişim numaralarına her zaman ulaşabilirsiniz. Her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Tercihinizi yaptığınız da kesinlikle pişman olmazsınız.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir