Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

30 Kas
2016

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye Firması

Belli sebeplerden dolayı evden eve taşınmaların yaşanması gereken durumlar, daha büyük ve yeni ev alımlarıyla, tayinle veya iş nedenlerinden kaynaklanmaktadır. Kendi evi olanların taşınmaları kiracılara nazaran daha az olmakla beraber Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat her türlü sebepten dolayı bu çileyi çekmek zorunda kalanların imdadına yetişen firmalardandır.

Her ne sebeple olursa olsun taşınmak ciddi derecede stres yaratıp, eşyaların nasıl toplanabileceği konusunda insanlarda derin bir düşünce yaratmaktadır. Alışılmış düzenden farklı bir eve ve ortama geçilecek olması, kullanılan eşyaların toplanıp taşınamayacağı endişesi yaratmaktadır. Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat uzun yıllardan beri nakliye konusunda uzmanlaşmış, gerek araç gerekse personelini her türlü ev eşyasını taşıyacak ve taşırken zarar vermeyecek profesyonel kadrodan kurmuştur.

Araçların evden eve taşınacak eşyalar için çelik kasalı ve kapalı olması, beklenmedik olumsuz hava koşullarından etkilenmemesini sağlar. Her mevsim taşımaya elverişli kamyonlarda eşya taşınmasında gerekli olabilecek malzeme ve ekipmanlar tedarik edilerek, asansörlü ve yeni araçlardan oluşmuştur. Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat müşteri ile telefon görüşmesi sonucu gelen taleplerde eksper göndererek eşya durumunu ve ihtiyacı karşılayacak araç ve personeli ayaralar.

Deneyimli profesyonel kadro ev içindeki özel eşyaların ev sahibi tarafından alınmasını veya toplanmasını istedikten sonra bütün eşyaları düzenli bir şekilde toplayıp kolilere doldurur. Mutfak, salon, yatak odası, banyo hepsinin kolisi ayrı tutulup, üzerine içindeki eşyalara dair notlarla araç içine güvenli bir şekilde taşınma sağlanır. Araç içine belli bir düzen ve sıralama ile konulan eşyalar indirilirken aynı sıra takip edilerek yeni eve taşınır.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat şehir içi veya şehir dışına götürülen eşyaların sigorta kapsamına alınmasını sağlayarak, firma tarafından oluşabilecek hasarları karşılama garantisi sunar. Müşterinin her türlü eşyası yerinden sökülüp yeni evde monte edilebilecek şekilde taşıma sağlanırken, çizilme ve kırılma yaşanmaması için tedbirler en üst seviyede alınmaktadır. Müşterinin özel eşyaları dışındaki her eşya yerinden söküldüğü gibi yeni evde istenilen alana eşyalar yerleştirilerek tekrar montaj sağlanır. Bu hizmetler karşılığı, firma müşteri arasında sözleşmenin ve faturanın imzalanmasıyla yapılmaktadır.

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir