Bakırköy Evden Eve Nakliyat

10 Ara
2016
  • Bakırköy nakliyat

Bakırköy Nakliyat

Ev taşımak konusunda zorlanan insanların en büyük yardımcısı olan Bakırköy evden eve nakliyat sizin için en iyi taşıma hizmetini sunmaktadır. Taşıma sektöründeki tüm yenilikleri takip eden ve her konuda profesyonel hizmet veren ekip çalışanlarımız eşyalarınızı güvenle istediğiniz yere taşımaktadırlar.Hizmet kalitesinde asla sınır tanımayan Bakırköy evden eve nakliyat sizin için ülkenin neresinde olursa olsun hizmet vermektedir. Kaliteli ve sorunsuz taşınma işlemleri için bizimle çalışan müşterilerimizin olumlu geri bildirimleri sayesinde müşteri portföyümüzde büyük bir gelişme sağladık. Taşınma işlemi konusunda herhangi bir bilgiye sahip olmayan ve acemi çalışanlar ile iş görmeye kalkan firmalar eşyalarınıza büyük zararlar vermektedir ve asla da bu zararların bedellerini ödememektedirler. Uğradığınız zarar hem maddi boyutta hem de manevi boyutta olmaktadır.

Taşınma Prosedürleri

Bakırköy evden eve nakliyat olarak birçok yasal işlemi yapmaktayız. Öncelikle evini ya da işyerini taşıyacağımız müşterimizle imzalayacağımız taşınma sözleşmesi kapsamında yapılacak işler ayrıntısı ile belirlenecek ve bu işlerin gerçekleşmesi anında meydana gelecek olası kazalarda müşterimizin zararını ödemeyi beyana edeceğiz. Her taşıma şirketi bu beyanı kesinlikle kabul etmeyeceklerdir. Biz Bakırköy evden eve nakliyat olarak son derece profesyonel ve yılların tecrübesi ile çalışan ekip arkadaşları ile çalıştığımız için yaptığımız işe her zaman güveniyoruz. Elemanlarımızın profesyonellik ve çalışma disiplini her zaman en üst seviyededir.

 

Ev ya da İşyeri Nasıl Taşınır

Evinizi ya da işyerinizi taşıtacaksanız mutlaka önce profesyonel bir firmaya danışmalısınız. Öncelikle evinize gelecek olan keşif ekiplerimiz ne şekilde taşınması gerektiğine karar verecekler sonrasında eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınması için paketlenecek. Taşınma sözleşmesi içerisinde eğer eşyalarınızı şirket elemanlarının paketlemesine bıraktıysanız sizin paketlememenizi öneriyoruz. Çünkü nakliyat şirketleri taşınma sözleşmesi içerisinde eşyaları kendileri paketleme işini üstlendiyse sizin paketleriniz içerisinde oluşabilecek zararı kesinlikle üstlenmeyeceklerdir.

 

Sizin yapmanız gereken şey sadece özel eşyalarınızı paketlemek sonrasına karışmamak olacaktır. Paketleme konusunda da şirket elemanlarımız cam ve kırılası eşyaları önce kalın kumaşlara sarıyor sonra taşınma işini gerçekleştiriyor. Mobilyalarınızı olası çizilmelere ve kırılmalara karşı koruyan elemanlarımız çalışma disiplini konusunda asla taviz vermemektedir.

 

bahçelievler nakliyat

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir