Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

03 Ara
2016
  • Bahçeşehir nakliyat

Nakliyat işleri, günümüz itibariyle oldukça kolaylaşmıştır. Şehirlerarası, şehir içi, ambar, kargo, fabrika, sanayi ve daha birçok alanda nakliyat işleri oldukça ilerlemiştir. Evden eve sektöründe Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat işleri, asansörlü ve uzman elemanlarla en iyi hizmeti vermektedir.

Ev Taşımak Artık Kâbus Değil

Ev taşıma işi eskiden tam bir kâbustu. Özellikle soğukların bastırdığı anlarda taşınmak, tam bir çile haline geliyordu. Gün boyu eşya taşımak oldukça yorucu bir işti. Ancak günümüzde asansörlü taşıma ve uzman elemanlar ile son derece kolaylaşmıştır. Birkaç saat içinde, asansörlü ve uzman elemanlarla, taşıma işi, pratik bir şekilde çözülmektedir.

İlk Önce Ekspertiz Raporu Hazırlanır

nakliye ekipBir evin eşyaları taşınmaya karar verilince, oraya öncelikle ekspertiz gider ve gerekli olan raporları tutar. Eşyalar ölçülür ve gerekli olan kapalı kasa araçlar tahsis edilir. Bu araçlarla beraber gerekli olan eleman, paketleme için gerekli olan malzeme ve asansörün hangi pencereye kurulacağına karar verilir. Fiyat konusunda anlaşmaya varıldıktan sonra, sigortalama işlemi yapılır.

Paketleme Taşıma İşinin En Önemli Aşamasıdır

Eşyaların paketlenmesi son derece önemlidir. Bunun nedeni, kırılabilecek eşyaların, hassas olup bozulabilecek eşyaların, özel olarak paketlenmesidir. Bu özel paketleme işlemleri ile kırılacak eşyalar koruyamaya alınır. İçi köpüklü sağlam kutular hassas ve kırılabilen eşyalar içindir. Diğer malzemeler de güzel bir şekilde paketlenir. Büyük eşyalar ise jelatin ile kaplanır ve asansörle indirilmek üzere bekletilir.

Asansörle Yükleme Aşaması

Asansör ile yükleme aşamasında, öncelikle büyük eşyalar yüklenir. Büyük eşyaların yüklenmesinde, boşluk kalmamasına ve mümkünse içlerinin doldurulmasına özen gösterilir. Böylece eşyalar tam olarak sığacaktır. Üst kısma ise kırılganlığına ve hassaslığına göre dizilmektedir. Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat işlerinde, kapalı kasa araçlar kullanılmaktadır. Bu araçların yüklenmesi ile birlikte, eşyaların indirileceği yere hareket edilir.

Eşyaların Taşınacak Adrese İndirilmesi

Asansör ile indirme işlemi, yükleme işlemi gibi yapılır. İşin uzmanı elemanlar, eşyaları en iyi şekilde taşınacağınız adrese indirmektedir. Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat hizmetleri, ev içerisinde eşyaların düzenlenmesi için tecrübeli bayan eleman tedarik edebilmektedir. Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat hizmetleri bünyesinde bulunan elemanlar, işinin uzmanı ve işi meslek edinmiş kişilerden oluşmaktadır.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir