Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

30 Kas
2016

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firması

Birçok yeni ev projesinin insanları cezbetmesi kendi evlerinden taşınmalarını gönlüne göre daha geniş ferah alanlara taşınmalarını sağlasa da ev taşıma ve taşınma küçümsenecek bir durum olmaktan çıkmaktadır. Zorunlu sebeplerden dolayı da ev değiştirmesi gerekenler vardır ki, aynı stresi onlar da yaşamaktadır. Bu tür durumlarda akla ilk gelen Bahçelievler Evden Eve Nakliyat olmaktadır.

Ev eşyalarını nereye taşıyacağı ya da ne kadar eşyanın olduğu firma için sorun olmayacak kadar profesyonel yürütüldüğünden Bahçelievler Evden Eve Nakliyat eksperle belirlenen ev eşyası için gerekli ekip ve ekipmanını adrese göndererek, lüks ve konforlu güvenilir çelik kasa kamyonlarıyla taşınmak için eşya toplama işlemi gerçekleştirir. Konusunda tecrübeli ve taşıdıkları eşyaya zarar vermeyecek nitelikteki güvenilir personel, ev sahibinin değerli bulduğu eşyalarını kendisinin almasını veya toplamasını isteyebilmektedir.

Genelde bir nevi firmanın kendini güvenceye alma isteği olan bu uygulama ile herhangi bir kayıp yaşanması durumunda Bahçelievler Evden Eve Nakliyat sorumlu tutulmaması amacı ile yapılır. Personelin işe alımlarında son derece titiz davranan firma, güven sarsacak durumları olanları işe almayarak ya da hakkında referans verecek güvenilir kişi ya da firma onayı isteyerek bünyesine katar. Evdeki eşyalar firmanın kendi kutu ve ambalajlarına dikkatlice konularak, taşımaya elverişli hale getirilir.

Her eşya toplandığı kutuda evin hangi bölümüne ait olduğu bilgisi yazılarak taşınır. Sonradan yerleştirme esnasında kargaşaya neden olmaması amacıyla yapılan bu uygulama sayesinde, daha kolay ve pratik bir taşınma sağlanmış olur. Taşınma esnasında çevre içinde önlemler düşünülerek, uyarıcı levha veya tabelalarla oluşabilecek gürültü için önlem alınır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat eşyaların sökülüp takılma işlemlerini kendi personelince gerçekleştirir. bahçelievler nakliyatMobilya ve dolapların sökülüp taşınması, beyaz eşyaların ve avizelerin sökülmesi firma çalışanlarınca yapılır. Çelik kasalı kamyona yerleştirme işlemleri sırasıyla yapılarak, taşınma esnasında düşme ve kırılmaması sağlanır. Eşyalar oturulacak eve geldiğinde tekrar aynı sistemle taşınarak, yerlerine montajı firma elemanlarınca yapılır. Sigorta kapsamına alınan eşyalar güvenli bir şekilde ulaştırılmak amacıyla kamyonlara yüklenirken olası durumlarda firma bütün sorumluluğu kabul ettiğine dair sözleşme imzalar. Müşteri de bu hizmeti fatura karşılığı ödeme ile gerçekleştirerek karşılıklı alışveriş sağlanmış olur.

 

 

 

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir