Bağcılar Evden Eve Nakliyat

30 Kas
2016

Bağcılar evden eve nakliyat olarak taşımacılık sektörünün öncü firmalarından biriyiz. Taşıma sektöründe son derece titiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız hizmet kalitesinde her zaman rakiplerinden önde olmaya özen göstermektedir. Taşınma süreci her zaman zor ve sıkıntılı bir süreçtir.Müşterilerimizin bu taşınma sürecinde geçmiş deneyimlerinde oldukça zorlandıklarını ve çok büyük zararlara uğrayarak hayal kırıklığına uğradığına şahit olduk. İşlerimiz konusunda gösterdiğimiz özen ve titizlik çerçevesinde sizleri geçmiş deneyimlerinizde yaşadığını kötü sonuçlardan uzak tutarak daha güvenli ve rahat bir taşımacılık işi gerçekleştiriyoruz. Taşımacılık sektöründe tüm yasal işlemlere önem vererek son derece bakımlı araçlarla hizmet vermekteyiz. Araçlarımız üstü açık ve üstü kapalı kasa olmak üzere farklı boyutlardadır. Sizler için en iyi taşıma hizmetini verebilmek için en uygun aracı kullanıyoruz.

 

nakliye ekipTaşıma İşlemi Sırasında Olabilecekler

Yasal olmayan ve son derece sıradan çalışan bir taşımacılık şirketi ile anlaşırsanız çok büyük zararlara uğrayabilirsiniz. Bu konuda Bağcılar evden eve nakliyat olarak sizlerin çıkarını düşünerek hizmet kalitesine son derece önem vermekteyiz. Bizim işimiz sizin eşyalarınızı en güvenli ve hasarsız şekilde istediğiniz eve ya da ofise taşımaktır. İşi iyi bilmeyen ve detaylara önem vermeyen taşımacılık şirketleri eşyalarınızı yanlış paketleyerek ve kırıp dökerek sizlere son derece büyük zararlar verebilirler. Hele de yeni evliyseniz eşyalarınızda oluşacak tek bir çizik sizi çok fazla üzebilir. Her sene eşya yenileme şansınız da olmadığını düşünecek olursanız Bağcılar evden eve nakliyat olarak kesinlikle iyi bir firma ile çalışmanızı öneriyoruz.

 

Taşınma Süreci

Evinizi taşımadan önce mutlaka bir taşınma sözleşmesi imzalıyoruz. Bu sözleşme kapsamında eşyalarınız taşınma süreci içerisinde tamamen firmamızın güvencesi ve sigortası altında olmaktadır. Bu şekilde taşınma esnasında oluşacak olan hasarı Bağcılar evden eve nakliyat olarak bizler karşılıyoruz. Sözleşme yapıldıktan sonra gerekli bilgiler alınır ve elemanlarımız gerekli araçlara evinize gelerek eşyalarınızı paketler ve asansörlü aracımız yardımı ile kapalı kasa aracımıza düzenli bir şekilde istifler. Sonrasında nereye götürülmesi gerekiyorsa oraya götürerek hızlı bir şekilde yerleştirilmesi gereken eve yerleştiriyor. Taşınma süreci esnasında meydana gelen sorunları ya da şikâyetlerinizi gönül rahatlığı ile firmamıza bildirebilirsiniz.

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir