Ataköy Evden Eve Nakliyat

07 Kas
2016

Ataköy Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat ve ambar hizmeti, evden eve taşımacılık; güven, tecrübe, profesyonel ve uzman çalışanların oluşturduğu bir platformda yapılmalıdır. Ev taşımanın ve nakliye yapmanın zorluğu ve detayları Ataköy Evden Eve Nakliyat hizmeti ile sizlere güvenle sunuluyor.

 

Bu Bölgede Sunulan Hizmetler

Ataköy Evden Eve Nakliyat güler yüzlü ve tecrübeli ekibi ile şu hizmetleri sunmaktadır;

-İstanbul ili ve ilçelerine ev taşımacılığı.

-Türkiye il ve ilçelerine ev taşımacılığı.

-Fabrika ve atölyelerde üretilmiş malzemelerin yurt içi ve şehir içi taşımacılığı.

-Limanlarda yüklenen malların taşımacılığı.

-Fabrikalar tarafından üretilen ve nakliyesi gerekli olan ağır ve hafif tüm mal ve malzemelerin nakliyesi.

-Depolama hizmetleri.

Ataköy Nakliyat

Ataköy Nakliyat

Ev taşımacılığının zorluğu herkes tarafından bilinmektedir. Sadece nakliye hizmeti değil, taşınan malzemenin cinsi, taşınacak yerin lokasyonu ve fiziki şartları ek önlemler alınmasına ve ani çözümler üretilmesini gerektirebilir. Ataköy Evden Eve Nakliyat hizmeti tüm bu süreçleri sizlerin isteği doğrultusunda hesaplayarak ve sizin memnuniyetinizi temel alarak nitelikli bir şekilde yapıyor. Tüm çalışanların uzmanlık alanı, aldığı özel eğitim programları doğrultusunda sizin isteklerinizi cevaplamak için bulunuyor.

 

Sadece yerine ulaştırma hizmeti değil, aynı zamanda monte etme işlemi de gerçekleştirilerek, zaman ve hız sağlanmış oluyor. Aynı şekilde şehirlerarası nakliye hizmeti de bazı çözümlerin üretilmesini beraberinde getiriyor. Özellikle yolculuktan kaynaklanabilecek hesapta olmayan uzamalar göz önünde bulundurularak etkin çözümler uzman ekipler sayesinde gerçekleştiriliyor. Liman ve fabrikada üretilmiş malların taşımacılığında zamanın önemini çok iyi biliyoruz. Buna özgü çözümler ve her an kontrol edilebilir güvenli bir taşımacılık ağı Ataköy Evden Eve Nakliyat sayesinde sizlere sunuluyor.

 

Sağlanan Avantajlar Nelerdir?

 

Ataköy nakliyat

Ataköy evden eve nakliyat

-Nakliyesi yapılan tüm malzemeler özel olarak sigortalanarak güven altına alınmaktadır.

-Doğru ve geri dönüşebilir malzemeler ile yapılan ambalajlama sayesinde, ürününüz alınan noktadaki gibi varması gereken noktaya taşınıyor.

-Depo hizmeti sağlanırken, eşyalarınıza uygun alan hesaplanarak, en güvenli alanlar tercih ediliyor. Böylece eşyanız korunurken, mali olarak da güven altında olmuş olunuyor.

-Parsiyel taşımacılık hizmeti sayesinde; aynı yöne giden diğer nakliye elemanlarıyla birlikte taşımacılık sağlanıyor. Aynı araç içinde belirlenen güzergâhta farklı kurum ve kişilerin ürünleri çok uygun fiyatlara taşınmış oluyor. Böylece bütçenizi fazlaca zorlamış olmuyorsunuz.

-Profesyonel ve güler yüzlü ekip çalışanları sizler için güler yüzlü ve etik hizmet veriyor.

BAKIRKÖY Mahalleleri;

Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısımlar, Ataköy 3, 4, 11. Kısımlar, Ataköy 7.8.9.10. Kısım, Zuhuratbaba, Zeytinlik, Yeşilyurt, Yenimahalle, Şenlikköy, Sakızağacı, Osmaniye, Cevizlik, Basınköy, Kartalyepe

 

 

 

 

 

admin
author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir