Alibeyköy Evden Eve Nakliyat Firması

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

Nakliyat işini meslek edinmiş olan Alibeyköy Evden Eve Nakliyat hizmetlerinin elemanları işini meslek edinmiş, uzman ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Şehir içi, ambar, kargo, şehirlerarası ve diğer bütün sektörlerin nakliyat işlerini yapan firma, profesyonel çalışma sistemlerini kullanmaktadır.

 

Alibeyköy Ev Taşıma Firması

Evden eve taşıma işlerinde öncelikle ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Ekspertiz hizmetinde, asansörün hangi pencereye kurulacağı planlanır. Genellikle önü boş olan, park veya bahçe olan pencereler tercih edilir. Bu pencereler asansör kurmak için elverişlidir. Alibeyköy Evden Eve Nakliyat işlerinde ekspertiz fiyat sunduktan sonra ve fiyat konusunda anlaşmaya varıldıktan sonra, eşyaları sigortalamaktadır.

 

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat Paketleme İşlemi

Paketleme işleminde kırılan veya hassas olan eşyalar öncelikle köpüklü kutularda paketlenir. Diğer eşyalarda özelliklerine göre özenle paketlenir. Büyük eşyalar jelatinlenir. Bu işte uzman olan elemanlar, paketleme işini en iyi şekilde yapmaktadır. Paketleme işinin bitirilmesinden sonra, Alibeyköy Evden Eve Nakliyat hizmetleri elemanları eşyaları asansörden indirmek için hazırlar.

 

Asansörün hazırlanmasında en iyi pencere seçilir. Pencere veya balkonun önünün boş olması, elektrik tellerine teması olmaması gerekmektedir. Bu temas oluştuğu anda, büyük kazalar oluşabilir. Asansörün duvara dayanması dik bir şekilde olmalı ve eşyalar rahat bir şekilde asansörden alınabilmelidir. Böylece güvenli bir şeklide eşyalar, araca yüklenir ve taşınması düşünülen eve indirilebilir.

Ev taşıma fiyatları

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

 Alibeyköy Nakliyat Eşyaların Hazırlanması Ve Yüklenmesi

Eşyalar en iyi şekilde hazırlanıp paketlendikten sonra, dengeli bir şekilde kurulmuş olan asansörden, büyük ve ağır olanlar öncelikli olmak kaydıyla, indirmeye başlarlar. Alibeyköy Nakliyat Beyaz eşya ve diğer büyük eşyalar ilk önce indirilir ve yerleştirilir. Daha sonra ise kırılabilecek eşyalar ve hassas eşyalar en üste istiflenir. Bu işlem ile eşyaların zarar görmesi engellenir.

 

 Eşyaların Yeni Eve İndirilmesi Ve Döşenmesi

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde, eşyaların yeni adrese indirilmesi işlemi, yüklenmesi işlemi gibi yapılmaktadır. Asansör ile eşyaların indirilmesinden sonra, uzman elemanlar tarafından eşyalar özenle indirilir. Ev içerisinde eşyaların döşenmesi işlemi için, isteğe bağlı olarak, bayan elemanlar tedarik edilebilmektedir.Evden eve nakliyat Bu elemanlarda, eşya düzenlenmesi işlerinde uzmandırlar. Profesyonel çalışma sistemleri ile en iyi çalışma sistemleri hazırlanmış ve bu hazırlanan çalışmalar ile birlikte pratik çözümler oluşturulmuştur.